×

Studenci WSBiP na warsztatach w BWA

  • 27.03.2018, 12:30 (aktualizacja 28.03.2018 20:34)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Studenci WSBiP na warsztatach w BWA
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:

Studenci Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim blisko sztuki współczesnej. O to dba m.in. docent Marek Świeca organizując studentom zajęcia w ostrowieckich instytucjach kultury.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Tym razem studenci zmierzyli się z wystawą Wojtka Mazana pt. "Modeks". Sam autor wystawy zorganizował i przeprowadził ze studentami warsztaty teoretyczne dotyczące fotografii dokumentalnej.

Dla studentów to ciekawa alternatywa do tradycyjnych ćwiczeń czy wykładów na uczelni. Studenci podkreślali, że w ramach warsztatów udało im się pozyskać też wiele ważnych informacji o samym zakładzie „Modeks” który kiedyś w Ostrowcu był „zagłębiem koszulowym”.

Zdjęcia na wystawie ułożone zostały tak, by odtwarzać ciąg produkcyjny szwalni i ukazać to, co przed nami, konsumentami, najczęściej pozostaje ukryte – pracę i jej warunki.

Wystawę „Modeks” w BWA w Ostrowcu Świętokrzyskim zarówno grupy zorganizowane jak i indywidualne osoby mogą oglądać jeszcze do 6 kwietnia.

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe