Święto Pań w UTW

  • 07.03.2018, 15:22 (aktualizacja 07.03.2018, 20:56)
  • Karolina Kamińska-Nowak
utw_dzien_kobiet_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Każdego roku słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku są doceniane przez panów i w sposób szczególny obchodzą swoje święto czyli Dzień Kobiet. Tym razem było wesoło, słodko i muzycznie.

To one - kobiety, odegrały główną rolę. Wszystko przygotowane zostało dla nich, jak same mówią nareszcie są na pierwszym planie.

Dzień Kobiet na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Ostrowcu Świętokrzyskim jest dniem szczególnym. Mężczyźni stają na wysokości zadania i dokładają wszelkich starań, aby umilić paniom czas.

Dobrej zabawy i humoru było co niemiara.
Były akcenty muzyczne. Słodkie prezenty, nie zabrakło życzeń i tego co kobiety lubią najbardziej komplementów

W UTW panie są nie tylko piękne, pod ich adresem panowie słów zachwytu wymieniają dużo więcej.

Na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Ostrowcu Świętokrzyskim aż 80% słuchaczy to panie. A to dowód, że kobiety są odważniejsze od mężczyzn i rządne nowej wiedzy i doświadczeń.


Panie na UTW uczą się języków obcych, opanowują nowe technologie, śpiewają, malują. Żyją pełnią życia. 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe