Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Zabawa Mikołajkowa

  • 11.12.2017, 15:01 (aktualizacja 13.12.2017, 20:26)
  • Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl
Zabawa Mikołajkowa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Świąteczna aura Ostrowca Świętokrzyskiego nie opuszcza. Klimat nadchodzących świąt wyczuwamy przy każdej okazji. Najmłodszych mieszkańców miasta Święty Mikołaj nadal obdarowuje prezentami. Tym razem gościł w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" na zaproszenie Rady Osiedla Złotej Jesieni. Podczas zabawy Mikołajkowej nie zabrakło tańców, zabawy, humoru, dobrej energii i słodkości. Najmłodsi mieszkańcy Osiedla Złotej Jesieni mieli okazję spędzić ten czas ze swoimi rówieśnikami, rodzicami a przede wszystkim ze Świętym Mikołajem. Ta cykliczna impreza to możliwość obdarowania dzieci z mniej zamożnych rodzin. Rada Osiedla wraz z darczyńcami stara się pomagać przy każdej okazji rodzinom i najmłodszym mieszkańcom. 
Uśmiech na twarzach dzieci to podziękowanie dla organizatorów, które utwierdza ich w przekonaniu, że warto kultywować i pielęgnować takie tradycje. W to wydarzenie włączyli się samorządowcy. Mikołaj w Ostrowcu Świętokrzyskim rozgościł się na dłużej, pozostaje mieć nadzieję, że o nikim nie zapomni.  

 

Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe