Zabawa Mikołajkowa

  • 11.12.2017, 15:01 (aktualizacja 13.12.2017, 20:26)
  • Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl
Zabawa Mikołajkowa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Świąteczna aura Ostrowca Świętokrzyskiego nie opuszcza. Klimat nadchodzących świąt wyczuwamy przy każdej okazji. Najmłodszych mieszkańców miasta Święty Mikołaj nadal obdarowuje prezentami. Tym razem gościł w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" na zaproszenie Rady Osiedla Złotej Jesieni. Podczas zabawy Mikołajkowej nie zabrakło tańców, zabawy, humoru, dobrej energii i słodkości. Najmłodsi mieszkańcy Osiedla Złotej Jesieni mieli okazję spędzić ten czas ze swoimi rówieśnikami, rodzicami a przede wszystkim ze Świętym Mikołajem. Ta cykliczna impreza to możliwość obdarowania dzieci z mniej zamożnych rodzin. Rada Osiedla wraz z darczyńcami stara się pomagać przy każdej okazji rodzinom i najmłodszym mieszkańcom. 
Uśmiech na twarzach dzieci to podziękowanie dla organizatorów, które utwierdza ich w przekonaniu, że warto kultywować i pielęgnować takie tradycje. W to wydarzenie włączyli się samorządowcy. Mikołaj w Ostrowcu Świętokrzyskim rozgościł się na dłużej, pozostaje mieć nadzieję, że o nikim nie zapomni.  

 

Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe