"Promyki" złożyły uroczyste ślubowanie

  • 25.10.2017, 14:29 (aktualizacja 25.10.2017, 17:20)
  • Karolina Kamińska-Nowak
"Promyki" złożyły uroczyste ślubowanie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

To był wyjątkowy dzień dla "Promyków", poprzez ślubowanie stały się stu-procentowymi przedszkolakami i uczniami. Obecnie do placówki uczęszcza 27 przedszkolaków i 2 pierwszoklasistów.

W "Promyku" stawiają na nieustanny rozwój, bo za wprowadzaniem innowacji kryje się ciągłe dążenie do jak najlepszej opieki nad podopiecznymi placówki. Nauczyciele dbają o wszechstronny rozwój przedszkolaków i uczniów. Dodatkowo dzieci zapewniony mają szereg, bezpłatnych zajęć terapeutycznych i rewalidacyjnych.

Rozwój społeczny dostrzegają rodzice, a dla nich to bardzo ważne, aby ich pociechy uczą się nawiązywania kontaktów z innymi. W przedszkolu i szkole specjalnej Promyk panuje rodzinna atmosfera. Angażują się rodzice, którzy mocno przeżywają, każde wydarzenie w placówce i są bardzo dumni z postępów swoich dzieci.

 

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe