Artystyczne lato z BWA

  • 13.07.2017, 14:45
  • Karolina Kamińska-Nowak
Artystyczne lato z BWA.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wystawa, warsztaty i piknik inaugurujący artystyczne lato, to propozycje Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim na tegoroczne wakacje.

Do końca lipca BWA zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty fotograficzne z wykorzystaniem cyjanotypii. Warsztaty towarzyszą wystawie fotografii Aleksandra Salija „Inny Obraz Świata”, którą  uczestnicy mogą oglądać oprowadzani przez pracownika BWA.

Już w najbliższą sobotę, 15 lipca BWA zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na piknik rodzinny „Wakacje na start”. Głównym punktem programu będzie plenerowy program cyrkowo-teatralny pt. „Baśniowa Podróż Klaunów” dla dzieci od 2 do 10 lat w wykonaniu Fundacji Teatr Kubika. Start o godzinie 14.00  w Parku Miejskim. W scenariuszu programu znajdują się m.in. barwny korowód, spektakl pantomimy, animacje cyrkowe oraz szczudlarze. Dodatkową atrakcją będą darmowe dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił – przy pomocy instruktora z BWA - w jednej z najstarszych technik fotograficznych – cyjanotypii. 

Organizatorami pikniku są Biuro Wystaw Artystycznych i Miejska Biblioteka Publiczna.

 

 

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe