Bodzechów: Ukrywał się na strychu

  • 23.06.2017, 13:52 (aktualizacja 07.07.2017, 12:44)
  • Joanna Wyrębkiewicz-Niekłań
Bodzechów: Ukrywał się na strychu

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy każdego dnia prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj, wspólnie kieleckimi funkcjonariuszami z Zespołu Poszukiwań Celowych z Komendy Wojewódzkiej, na terenie Gminy Bodzechów zatrzymali 23 – latka, poszukiwanego do odbycia kary 2 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj ostrowieccy policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób wspólnie z funkcjonariuszami z Zespołu Poszukiwań Celowych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach prowadzili działania mające na celu zatrzymanie 23 - letniego mieszkańca gminy Bodzechów. Mężczyzna od 2 miesięcy był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary 2 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności za rozbój. Funkcjonariusze przez kilka godzin prowadzili poszukiwania, które zakończyły się na prywatnej posesji w jednej z miejscowości w Gminie Bodzechów. Początkowo, kiedy trafili na posesję, zastali dom zamknięty na kłódkę od zewnątrz. Pomimo to, nie dali się zmylić i w obecności matki poszukiwanego weszli do środka. W trakcie przeszukania  domu znaleźli 23 - latka, który ukrył się pod słomą na strychu. Poszukiwany został zatrzymany i trafił już do celi.

 

Źródło: KPP w Ostrowcu Św.

Joanna Wyrębkiewicz-Niekłań

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe