Angielski oknem na świat

  • 23.02.2017, 14:10 (aktualizacja 28.02.2017, 10:40)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Angielski oknem na świat.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Uczniowie Szkół Konarskiego mieli okazję spotkać się z Andrzejem Łukasikiem doradcą do spraw międzynarodowych marszałka województwa świętokrzyskiego. Podczas rozmowy podkreślano istotę dwujęzyczności prowadzonej m.in. w ostrowieckiej placówce.

W szkołach "Konarskiego" od trzech lat realizowany jest projekt dwujęzyczności. Efektywność nauki języka angielskiego wśród uczniów szkoły widoczna jest m.in. poprzez ich najlepsze wyniki na egzaminie gimnazjalnym, biorąc pod uwagę uczniów szkół z całego województwa świętokrzyskiego. Międzynarodowe certyfikaty językowe młodzież z tego gimnazjum zdaje z powodzeniem na poziomie B2.

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe