Szlachetne zdrowie...

  • 23.09.2016, 19:16 (aktualizacja 29.09.2016, 13:04)
  • Redakcja Lokalna.TV
szlachetne_zdrowie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rocznie diagnozuje się ok. 150 tys. nowych zachorowań na nowotwory. Ok. 100 tys. chorych umiera. Polska jest wciąż na jednym z pierwszych miejsc w UE pod względem zachorowalności i umieralności na raka.

Od momentu zdiagnozowania choroby nowotworowej   do rozpoczęcia leczenia czasami mija nawet rok. Nie wszyscy chorzy zdążą nawet podjąć leczenie. Ważne jest aby ułatwić pacjentom dostęp do lekarzy specjalistów i skrócić kolejkę oczekujących.

Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński zamierza wszelkimi sposobami wspierać i chronic zdrowie mieszkańców.

W połowie 2016 roku w szpitalu powiatowym została utworzona  filia Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Na ostatniej sesji Rady Miasta radni podjęli decyzję o przekazaniu dla ŚCO wsparcia finansowego. Również o zakup sprzętu dla ostrowieckiego szpitala, tym razem dla oddziału ginekologiczno-położniczego wnioskowała w imieniu kolezanek z klubu KWW Jarosława Górczyńskiego przewodnicząca Irena Renduda-Dudek.

 

.

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kasia23
kasia23 09.02.2017, 10:12
bardzo dobrze że się stara, nasza służba zdrowia wymaga wielu zmian na lepsze, niestety póki co trzeba leczyć się samemu przez internet: http://twojmedyk.pl/category/z…
nikt
nikt 24.09.2016, 15:34
Panie Prezydencie widzimy Pana starania o dobro w każdej postaci dla mieszkańców naszej małej i biednej ojczyzny.Dziękujemy za Pana pracę i jej efekty dla mieszkańców.

Pozostałe