ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

  • 20.09.2016, 14:08 (aktualizacja 20.09.2016, 16:41)
  • Karolina Kamińska-Nowak
dzien_przedszkolaki_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W Ostrowcu Świętokrzyskim obchody tego święta zorganizowane zostały po raz piąty.

Przedszkolaki z Ostrowca Świętokrzyskiego świętowanie Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka rozpoczęły od przemarszu ulicami miasta. Barwny korowód dotarł do amfiteatru w Parku Miejski, a tam odbyły się główne uroczystości święta najmłodszych.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Inicjatorem obchodów tego dnia jest Światowa Organizacja Wychowania Przedszkolnego OMEP - jej polski komitet, a tu w Ostrowcu Świętokrzyskim, oddział świętokrzyski - Katarzyna Dryjas, dyrektor PP nr 16. 

 

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe