Badają kondycję świętokrzyskich organizacji

  • 11.08.2016, 12:40
  • Redakcja Lokalna.TV
horyzont_zapowiedz_setka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Federacja Horyzont przygotowała ankietę, która ma pomóc w zaplanowaniu działań wzmacniających świętokrzyski III sektor.

Federacja Świętokrzyskich Organizacji Pozarządowych HORYZONT, zaprasza do udziału w badaniu "kondycji" świętokrzyskich organizacji pozarządowych. Ankieta została przygotowana w ramach projektu współfinansowanego z Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, a jej zasadniczym celem jest pozyskanie informacji o potencjale, potrzebach i ograniczeniach rozwojowych organizacji pozarządowych, działających na terenie województwa świętokrzyskiego.

Pozyskane informacje będą służyć do zaplanowania działań wzmacniających świętokrzyski III sektor czyli usługi doradcze z zakresu pozyskiwania środków, prawa, księgowości, marketingu, upowszechnianie informacji, wzmacnianie procesów sieciowania organizacji pozarządowych i in.

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe