Święto ostrowieckiej policji

  • 15.07.2016, 14:10 (aktualizacja 15.07.2016, 16:07)
  • Redakcja Lokalna.TV
policjanci_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W piątek, 15 lipca, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się uroczyste obchody Święta Policji.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11.30 Mszą Świętą w Kolegiacie pw. Świętego Michała. Nominowani i awansowani policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wzięli udział w uroczystej zbiórce, aby w obecności swoich przełożonych, rodzin, władz samorządowych i zaproszonych gości rozpocząć obchody Święta Policji. 

Spotkanie było okazją do wręczenia mianowania na wyższe stopnie policyjne. Wszystkim awansowanym szczególne gratulacje i podziękowania złożył po. Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim nadkom. Piotr Zalewski. Zaproszeni goście w swoich wystąpieniach podkreślali dobrą współpracę i zaangażowanie ostrowieckich policjantów, doceniając ich ciężką służbę.

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wow
wow 15.07.2016, 20:38
kwiaty?

Pozostałe