Nadzwyczajna sesja Wielkiej Małej Rady

  • 01.06.2016, 14:21 (aktualizacja 01.06.2016, 16:20)
Nadzwyczajna sesja Wielkiej Małej Rady.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Choć nie mają prawa głosu to głos mają i chętnie go zabrali podczas Pierwszej Dziecięcej Sesji Rady Miasta w Ostrowcu Św.

Pomysłodawczyniami zorganizowania w Ostrowcu Świętokrzyskim obrad Dziecięcej Rady Miasta były dyrektorki z Niepublicznego Przedszkola "Pajacyk" i Publicznego Przedszkola nr 19. Współorganizatorem i współgospodarzem wydarzenia był Prezydent Ostrowca Św. Jarosław Górczyński.

Młodzi radni reprezentowali kluby, czyli przedszkola do których uczęszczają. Choć interesy czasami mieli  rozbieżne, to udało się stworzyć szeroką koalicję, która wywalczyła korzystne dla siebie zmiany w budżecie. 

Trudne pytania i całkiem poważne problemy poruszone przez małych obserwatorów nie umknęły uwadze prezydentowi miasta, który zapewnił, że od dziś głos najmłodszych będzie brany pod uwagę, bo przecież dzieciom się nie odmawia....

_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe