Sukces MPRD

  • 21.04.2016, 14:11 (aktualizacja 21.04.2016, 14:18)
  • Beata Głazek
Sukces MPRD

Podziel się:

Oceń:

Remont odcinka na ulicy Kolejowej skończony sześć tygodni przed czasem.

Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Ostrowcu oficjalnie zakończyło remont odcinka ul. Kolejowej. To duży sukces, bowiem pracę udało się wykonać na sześć tygodni przed ostatecznym terminem. W sumie wykonano 506 m2 nawierzchni asfaltobetonowej wraz z krawężnikami oraz kanalizacją deszczową. Dzięki nowej drodze, kierowcom samochodów ciężarowych będzie o wiele łatwiej i sprawniej poruszać się po terenach starego zakładu, co jest bardzo ważne z punktu widzenia rozwoju gospodarczego ostrowieckich przedsiębiorstw.

Beata Głazek

Zdjęcia (3)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
...
... 21.04.2016, 15:43
Ma być sukces ?
Zygmunt Co jest nie tak z ta drogą? Znów fuszerka :((( ?
Zygmunt
Zygmunt 21.04.2016, 15:26
"Dzięki nowej drodze, kierowcom samochodów ciężarowych będzie o wiele łatwiej i sprawniej poruszać się po terenach starego zakładu, co jest bardzo ważne z punktu widzenia rozwoju gospodarczego ostrowieckich przedsiębiorstw."

Czy Wy sobie żarty robicie? Dlaczego dajecie zdjęcia na wylot drogi? Brakło odwagi, żeby pokazać jak ta droga się kończy i gdzie prowadzi?

Pozostałe