Alternatywa dla świętokrzyskiego

  • 30.10.2015, 12:26 (aktualizacja 30.10.2015, 16:25)
Alternatywa dla świętokrzyskiego Rafał Słomka

Podziel się:

Oceń:

"Alternatywa dla świętokrzyskiego" to część programu Prawa i Sprawiedliwości, która ma pomóc w gospodarczym pobudzeniu regionu. Po wygranych wyborach partia zapowiada duże zmiany a senator Jarosław Rusiecki wierzy, że istnieje duża szansa aby rozwiązania PiS weszły w życie.

Senator Jarosław Rusiecki, który wygrał wybory w okręgu 82, twierdzi, że obecna ilość parlamentarzystów wywodzących się z ugrupowania Prawo i Sprawiedliwość, może wpłynąć na zmiany. PiS chce, aby sztandarowe projekty zapowiadane przez partię w kampanii zostały zrealizowane w pierwszej kolejności. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

_

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
daje do myslenia
daje do myslenia 30.10.2015, 21:42
Wstydź się Senatorze popierać Stańka na wspólnym bilbordzie.
oplkol[
oplkol[ 30.10.2015, 21:17
Popieraliście bardziej niejakiego Kwitka czy Stańka czy tam kogoś... zamiast Andrzeja Kryja. Jak wystawilibyście go na fotel prezydenta to wygrałby, a tak to jakiegoś dudę.
wyborca
wyborca 30.10.2015, 19:26
Mam nadzieje że Pan Senator będzie współpracował z Posłem Panem Andrzejem Kryjem? to ważne by rozwiązywać wspólnie problemy mieszkańców Ostrowca. Dobre zmiany,wspólna praca nie obietnice!

Pozostałe