Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Akcja Rossmana

Powiedz sobie „Kocham Cię” i pomóż innym

13 lutego przypada międzynarodowy Dzień Kochania Siebie. Z aplikacją Rossmann PL można świętować już od 11 lutego. Wyznanie sobie miłości w tych dniach (11-13 lutego) ma podwójną moc – daje siłę Tobie i pomaga innym kochać siebie.
Podziel się
Oceń

Wystarczy między 11 a 13 lutego powiedzieć „Kocham Cię" do… własnego telefonu z włączoną aplikacją Rossmann PL. Każde „Kocham…” kolejnego uczestnika to cegiełka dołożona do pomocy jaką Rossmann przekaże na projekt „Młode głowy” fundacji UNAWEZA. Jeśli w naszej akcji weźmie udział 10 000 użytkowników aplikacji fundacja otrzyma 50 000 darowizny. To minimum - im większe będzie zaangażowanie, tym większa będzie nasza pomoc.

Fundacja UNAWEZA to organizacja założona przez Martynę Wojciechowską, której misją jest pomaganie młodym ludziom w budowaniu ich dobrostanu psychicznego, poczucia sprawczości i wiary w siebie. Jednym z kluczowych projektów Fundacji są „Młode Głowy” – ogólnopolska inicjatywa poświęcona zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży. Projekt koncentruje się na normalizowaniu rozmów o emocjach, kryzysach psychicznych, depresji i presji, z jaką mierzą się młodzi ludzie. Działania Fundacji bezpośrednio wzmacniają ideę troski o siebie, własne emocje oraz zdrowie psychiczne. Fundacja uczy, jak istotne są samoakceptacja, uważność na własne potrzeby i odwaga w mówieniu o emocjach — czyli wartości stojące u podstaw gestu powiedzenia sobie „Kocham Cię”. To właśnie ta spójność sprawia, że Fundacja UNAWEZA jest naturalnym i wiarygodnym partnerem akcji charytatywnej Rossmanna, w której użytkownicy aplikacji Rossmann PL nie tylko deklarują miłość do samych siebie, ale poprzez swój udział realnie przyczyniają się do wsparcia młodych osób w kryzysie, nadając temu gestowi kolejny głęboki sens i wymiar społeczny.


 


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jan Treść komentarza: To już nie ma innych potrzeb ,tylko ruinę odbudowywać komu po co Data dodania komentarza: 16.07.2026, 12:56 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Rodak Treść komentarza: Brawo , tak trzymać. Data dodania komentarza: 14.07.2026, 21:15 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Przestraszony Treść komentarza: Tyle pieniędzy i tylko na przygotowanie parku? Data dodania komentarza: 12.07.2026, 04:26 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Jimmy Treść komentarza: Niech się zajmą odcinkiem od łuku w Rudce do ronda w Kunowie bo tam dopiero jest zdegradowany i połatany odcinek.Poza tym co to za remonty co roku po marne kilkaset metrów .Tak to można w miastach ulice remontować a nie na drogach krajowych czy wojewódzkich.Powinno być minimum 1,5-2 kilometry remont.I jeszcze wymiana dwóch warstw asfaltu na tak krótkim odcinku czas trwania aż dwa miesiące. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 07:00 Źródło komentarza: Utrudnienia na drodze krajowej Autor komentarza: . Treść komentarza: Ludzie, ale jaja!! Budżet obywatelski!:) Data dodania komentarza: 9.07.2026, 16:50 Źródło komentarza: Nowe nagłośnienie coraz bliżej Autor komentarza: Hutnik Treść komentarza: Czy ministra edukacji zmieniła już zasady pisowni i Hutnik w napisach z relacji jest przez Ch ? Data dodania komentarza: 9.07.2026, 09:30 Źródło komentarza: Kobieta pokieruje SM„Hutnik”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama