Kobiety lubią kwiaty, kwiaty lubią deszcz. Trwają nasadzenia na terenach miejskich
Od kilku tygodni na ulicach, placach i rondach w Ostrowcu Świętokrzyskim trwają prace porządkowe i pielęgnacyjne roślin i terenów zielonych. W tym roku z powodu pandemii zrezygnowano z kwiatów na słupach i latarniach. Dużą uwagę władze miasta skupiają na ulicy Sienkiewicza, która jest wizytówką Ostrowca.
17.06.2020 15:41