105 urodziny pani Władysławy Zięby

  • 08.08.2019, 16:01
  • Bartek Gębusia
105 urodziny pani Władysławy Zięby
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Pani Władysława Zięba z Denkowa to wyjątkowa kobieta. Bardzo aktywna społecznie, miłośniczka kwiatów i uprawy warzyw. W tym roku skończyła 105 lat.

Pani Władysława Zięba mimo swojego wieku jest aktywna, z pomocą życzliwych osób uprawia warzywniak i regularnie uczęszcza do kościoła. Jej duchowym przewodnikiem jest ksiądz Adam Gucwa, proboszcz parafii Św. Stanisława BM w Denkowie. 

Kiedyś wspominałem, że Pani Władysława jest perełką nie tylko parafii, ale miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, powiatu ostrowieckiego, gdyż mając 105 lat czynnie się angażuje. Uczęszcza do kościoła na Msze Święte. Dwa dni temu była uroczystość odpustowa przemienienia Pańskiego i w tej Mszy Świętej sama, osobiście uczestniczyła. Uprawia warzywniak , wszystko wie co się dzieje w parafii. Nawet wie kiedy ksiądz proboszcz wyjeżdża, a kiedy powraca więc jak widać żyje parafią, żyje miastem. Jest naprawdę niesamowita i pełna podziwu, uczymy się bardzo dużo od naszej jubilatki. 

mówi- ks. Adam Gucwa - Proboszcz parafii pw. Św. Stanisława BM w Denkowie 

Władysława  Zięba jest prawdziwą skarbnicą wiedzy, swoim  życiowym doświadczeniem wspiera młodsze pokolenia, a ją wspierają najbliżsi, bo jak mówi najważniejsza jest rodzina. 

Pani Władysławie gratulujemy cudownego jubileuszu, życzymy kolejnych lat w zdrowiu, szczęściu i pomyślności.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe