Piknik z przesłaniem, że lepiej zapobiegać niż leczyć
Zdrowie, to jeden z tych tematów, na którym skupiamy swoją uwagę, ale najczęściej dopiero wtedy gdy coś nam dolega. Większość z nas wie jak ważna jest profilaktyka. Duża część osób ma pozytywny stosunek do badań, które pozwalają ocenić stan zdrowia I wykryć ewentualną chorobę na jej wczesnym etapie. Jednak nie znajduje to potwierdzenia w codziennym życiu, bo jak podają statystyki wciąż unikamy robienia regularnie badań, nawet tych podstawowych. Hasło "lepiej zapobiegać niż leczyć" było myślą przewodnią podczas pikniku w Ostrowcu Świętokrzyskim, który zorganizowało starostwo powiatowe w sobotę, 17 września.
19.09.2022 12:37
1