Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
EDUKACJA:

przedszkola

W „Pajacyku” jak w bajce
W „Pajacyku” jak w bajce

Bajki mogą uczyć i bawić. Przede wszystkim te z morałem są bardzo istotne w rozwoju dzieci. W bohaterów znanych ze „Shreka”, „Smerfów”, „Akademii Pana Kleksa” czy „Czerwonego Kapturka” wcieliły się dzieci oraz ich opiekunki z Niepublicznego Żłobka i Przedszkola „Pajacyk” w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wszystko w ramach Międzynarodowego Dnia Bajki.

05.11.2021 13:36    3
Żołnierze odwiedzili podopiecznych "Promyka"
Żołnierze odwiedzili podopiecznych "Promyka"

Niecodzienni goście odwiedzili uczniów i przedszkolaków z "Promyka".

29.10.2021 13:16    1
Dyniowe święto w ostrowieckim „Promyku”
Dyniowe święto w ostrowieckim „Promyku”

Przedszkolaki i uczniowie z „Promyka” wspólnie ze swoimi rodzicami w piątek (15 października) bawili się na święcie dyni. Zadbano o każdy szczegół, wykorzystując dary jesieni, piękną pogodę oraz dobre humory.

18.10.2021 10:13    1
R. Piątkowska: Lubię mieć czytelników na wyciagnięcie ręki
R. Piątkowska: Lubię mieć czytelników na wyciagnięcie ręki

Na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej, w środę, Ostrowiec Świętokrzyski odwiedziła autorka książek dla dzieci - Renata Piątkowską wraz z lektorką Malwiną Kożurno. Na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury panie spotkały się z najmłodszymi czytelnikami - dziećmi z Przedszkola nr 19. im. Jana Brzechwy. [wideo i zdjęcia]

16.06.2021 15:51    2
Ja nie mam nic, ty nie masz nic, to razem mamy tyle, żeby założyć... żłobek.  „Pajacyk” ma już 20 lat
Ja nie mam nic, ty nie masz nic, to razem mamy tyle, żeby założyć... żłobek. „Pajacyk” ma już 20 lat

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „Pajacyk” w Ostrowcu Świętokrzyskim obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia. Rodzinny piknik odbył się 11 czerwca, a w przedszkolnym ogródku spotkali się wychowankowie, rodzice, absolwenci, przyjaciele placówki i zaproszeni goście.

11.06.2021 15:38    2
Ach, co to był za piknik
Ach, co to był za piknik

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

01.06.2021 14:00    4
Dzieci wróciły do żłobków i przedszkoli
Dzieci wróciły do żłobków i przedszkoli

Od poniedziałku 19 kwietnia ponownie działają żłobki i przedszkola. Uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych co najmniej do 25 kwietnia mają zajęcia zdalne. Placówki przedszkolne czas przestoju wykorzystały między innymi na drobne remonty. W Katolickim Zespole Edukacyjnym w Ostrowcu Świętokrzyskim wyremontowano dwie sale, a przed placówką na dzieci czekał nowy plac zabaw.

20.04.2021 15:21    1
Przedszkole „Słoneczny Uśmiech”
Przedszkole „Słoneczny Uśmiech”
24.03.2021 12:40
Konkurs na na „Rodzinną Palmę Wielkanocną" rozstrzygnięty
Konkurs na na „Rodzinną Palmę Wielkanocną" rozstrzygnięty

W PSP nr 7 rozstrzygnięto konkurs zorganizowany dla przedszkolaków inspirowany zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Kilkanaście pomysłowych i kolorowych palm, zrobionych własnoręcznie przez uczestników to dowód na to, że wielopokoleniowa tradycja jest podtrzymywana.

23.03.2021 09:37    4
Wiosna pojawiła się w „Słonecznym Uśmiechu”
Wiosna pojawiła się w „Słonecznym Uśmiechu”

Przedszkolaki z Przedszkola "Słoneczny Usmiech" będą współpracowały z UNICEF. Placówka kolejny już raz otrzymała statuetkę "Orły Edukacji". [wideo i zdjęcia]

22.03.2021 13:35    1    5
pochmurnie

Temperatura: 31°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 18 km/h

Reklama
Reklama
ReklamaŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BoriankaTreść komentarza: Borianki a nie Borowianki.Źródło komentarza: Wianki popłynęły. Noc Świętojańska w BoriiAutor komentarza: Patrzący z bliskaTreść komentarza: Pani Redaktor .Naczelna! Jeśli my, widzowie, proszeni jesteśmy o napisania komentarza do prezentowanych filmowych i informacyjnych materiałów, to oznacza, że mamy do siebie wzajemne zaufanie. Pozwoliłem sobie na komentarz odnośnie pomyłki daty obrad Rady Miasta na temat udzielenia absolutorium dla Pana Prezydenta O-ca J. Górczyńskiego. Komentarz mój ukazał się , aby z czasem zniknąć ! Czy jest to etyczne ? ,zgodne z obopólną normą wzajemności i zaufania? "Prawdziwa CNOTA krytyk się nie boi"." Virtus post nummus" - wpierw dbacie o majątek, a później dopiero o cnotę.( z Listów Horacego wyszydzającego Rzymian.). Pozostaję ,jak zawsze z szacunkiem, "patrzący z bliska". Oraz z nadzieją, że usunięty mój komentarz wróci na stosownie miejsce w rubryce Komentarze.Źródło komentarza: Prezydent Jarosława Górczyński z wotum zaufania od radnychAutor komentarza: Patrzący z bliska- niezmiennie!Treść komentarza: Szanowny Panie/Pani Redaktorku ( z LOKALNA TELEWIZJA*PL),... byle do wtorku ! Zanim napiszesz, informując o datach ważnych , mniej ważnych i tych nieważnych( ale przeznaczonych dla odbiorców!) ,proszę spoglądać w...KALENDARZ. Jeśli Sesja Absolutoryjna odbyła się w mieście Ostrowcu Św. we WTOREK był to 21. dzień czerwca. Jeśli jednak miało to miejsce we ŚRODĘ ,to nastąpiła nowa doba, i był to już 22. dzień czerwca b. r. Sam już nie wiem, kiedy miało miejsce udzielenie Panu Prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu, ABSOLUTORIUM. A data nie jest obojętna, bo np. nieobecni 21.06. mogli już być obecni 22. 06 ! Ot taki " lapsus datowy", a daje nam, mieszkańcom, coś do myślenia ! Może i Sz. Panu/Pani również?Źródło komentarza: Prezydent Jarosława Górczyński z wotum zaufania od radnychAutor komentarza: KubekTreść komentarza: Olbrzymia tragedia zwłaszcza że widząc co następuje nic nie możesz zrobić. Pewnie nie jeden chciałby pomóc lecz możesz tylko co naj wyżej odwrócić wzrok by tego nie oglądać, a rodzinie współczuć.Źródło komentarza: Tragedia na Pułankach. Kobieta skoczyła z wieżowcaAutor komentarza: ,Treść komentarza: "Sztuka jest sztuka" No coments.Źródło komentarza: Fatalna pomyłka w ostrowieckim szpitaluAutor komentarza: rumunTreść komentarza: a filmik ktoś maŹródło komentarza: Tragedia na Pułankach. Kobieta skoczyła z wieżowca
Reklama