Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
EDUKACJA:

przedszkola

I Świętokrzyska Olimpiada Przedszkolaka. Eliminacje powiatowe
I Świętokrzyska Olimpiada Przedszkolaka. Eliminacje powiatowe

Prawie stu przedszkolaków wzięło dziś udział w powiatowych eliminacjach do I Świętokrzyskiej Olimpiady Przedszkolaków, które zorganizowano w czwartek, 28 kwietnia, w Szkole Podstawowej numer 1 im. gen. bryg. Stanisława Gano w Opatowie.

28.04.2022 16:28    2
K. Cukierska: W naszym przedszkolu nie można się nudzić
K. Cukierska: W naszym przedszkolu nie można się nudzić

Co zrobić, aby dziecko z uśmiechem na ustach chciało pójść do przedszkola? Przede wszystkim zapewnić mu dobrą zabawę, a tego nie brakowało podczas środowych zajęć otwartych, które odbyły się w Przedszkolu z Pasją.

31.03.2022 14:03
Wiosennie w przedszkolu "Promyk"
Wiosennie w przedszkolu "Promyk"

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola i Szkoły "Promyk" zadbały o świąteczny klimat. Wspólnie z rodzicami i wychowawcami robiły wielkanocne palmy.

29.03.2022 12:00
W katolickiej szkole może być fajnie i kolorowo
W katolickiej szkole może być fajnie i kolorowo

W Katolickim Zespole Edukacyjnym w Ostrowcu Świętokrzyskim uczy się ok. 360 uczniów - 240 w szkole podstawowej i 120 w przedszkolu, a w ostatnim czasie przyjęto również kilkoro uczniów z Ukrainy.

23.03.2022 14:31    3
Promyki przywitały wiosnę
Promyki przywitały wiosnę

21 marca promykowe przedszkolaki świętowały powitanie wiosny. W Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym  „Promyk” przygotowania do tego dnia rozpoczęły się już kilka dni wcześniej.

21.03.2022 15:50
Walentynkowa piosenka o miłości [relacja z konkursu]
Walentynkowa piosenka o miłości [relacja z konkursu]
15.02.2022 21:23
Miłość rośnie wokół nas ze „Słonecznym Uśmiechem"
Miłość rośnie wokół nas ze „Słonecznym Uśmiechem"

Przedszkolaki wiedzą czym jest miłość, przyjaźń. Umieją o tym opowiadać, umieją o tym śpiewać. Dzieci udowodniły to w czasie konkursu "Walentynkowa piosenka o miłości".

15.02.2022 13:26    4
Słoneczny Uśmiech dla babci i dziadka
Słoneczny Uśmiech dla babci i dziadka

Nie ma piękniejszego prezentu dla babci i dziadka niż uśmiechy wnuków, a kiedy do radości dołączy duma i talent to mamy najpiękniejszą wiązankę na świecie.

21.01.2022 12:00
Jasełka Przedszkola z Pasją
Jasełka Przedszkola z Pasją
25.12.2021 14:57
W „PROMYKU” uczcili 103. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości
W „PROMYKU” uczcili 103. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości

W środę (10 listopada) uczniowie i nauczyciele Niepublicznego Przedszkola i Szkoły Podstawowej „PROMYK” oddali hołd tym, którzy zginęli za wolność naszej ojczyzny.

10.11.2021 14:17    2
pochmurnie

Temperatura: 32°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
ReklamaŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BoriankaTreść komentarza: Borianki a nie Borowianki.Źródło komentarza: Wianki popłynęły. Noc Świętojańska w BoriiAutor komentarza: Patrzący z bliskaTreść komentarza: Pani Redaktor .Naczelna! Jeśli my, widzowie, proszeni jesteśmy o napisania komentarza do prezentowanych filmowych i informacyjnych materiałów, to oznacza, że mamy do siebie wzajemne zaufanie. Pozwoliłem sobie na komentarz odnośnie pomyłki daty obrad Rady Miasta na temat udzielenia absolutorium dla Pana Prezydenta O-ca J. Górczyńskiego. Komentarz mój ukazał się , aby z czasem zniknąć ! Czy jest to etyczne ? ,zgodne z obopólną normą wzajemności i zaufania? "Prawdziwa CNOTA krytyk się nie boi"." Virtus post nummus" - wpierw dbacie o majątek, a później dopiero o cnotę.( z Listów Horacego wyszydzającego Rzymian.). Pozostaję ,jak zawsze z szacunkiem, "patrzący z bliska". Oraz z nadzieją, że usunięty mój komentarz wróci na stosownie miejsce w rubryce Komentarze.Źródło komentarza: Prezydent Jarosława Górczyński z wotum zaufania od radnychAutor komentarza: Patrzący z bliska- niezmiennie!Treść komentarza: Szanowny Panie/Pani Redaktorku ( z LOKALNA TELEWIZJA*PL),... byle do wtorku ! Zanim napiszesz, informując o datach ważnych , mniej ważnych i tych nieważnych( ale przeznaczonych dla odbiorców!) ,proszę spoglądać w...KALENDARZ. Jeśli Sesja Absolutoryjna odbyła się w mieście Ostrowcu Św. we WTOREK był to 21. dzień czerwca. Jeśli jednak miało to miejsce we ŚRODĘ ,to nastąpiła nowa doba, i był to już 22. dzień czerwca b. r. Sam już nie wiem, kiedy miało miejsce udzielenie Panu Prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu, ABSOLUTORIUM. A data nie jest obojętna, bo np. nieobecni 21.06. mogli już być obecni 22. 06 ! Ot taki " lapsus datowy", a daje nam, mieszkańcom, coś do myślenia ! Może i Sz. Panu/Pani również?Źródło komentarza: Prezydent Jarosława Górczyński z wotum zaufania od radnychAutor komentarza: KubekTreść komentarza: Olbrzymia tragedia zwłaszcza że widząc co następuje nic nie możesz zrobić. Pewnie nie jeden chciałby pomóc lecz możesz tylko co naj wyżej odwrócić wzrok by tego nie oglądać, a rodzinie współczuć.Źródło komentarza: Tragedia na Pułankach. Kobieta skoczyła z wieżowcaAutor komentarza: ,Treść komentarza: "Sztuka jest sztuka" No coments.Źródło komentarza: Fatalna pomyłka w ostrowieckim szpitaluAutor komentarza: rumunTreść komentarza: a filmik ktoś maŹródło komentarza: Tragedia na Pułankach. Kobieta skoczyła z wieżowca
Reklama