Centralne uroczystości upamiętniające tragedię z 10 kwietnia 2010 roku odbyły się w Warszawie. W Ostrowcu w kolegiacie Świętego Michała Archanioła o godzinie 18.00 odbyła się Msza Święta poświęcona pamięci ofiar katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku, w której zginęło 96 osób, w tym ówczesny prezydent Lech Kaczyński oraz Przemysław Gosiewski, poseł ziemi świętokrzyskiej. Po mszy świętej na cmentarzu przy ulicy Denkowskiej pod pomnikiem upamiętniającym ofiary katastrofy. zostały złożone kwiaty
Ostrowiec pamięta o Smoleńsku
Wczoraj obchodziliśmy szóstą rocznicę katastrofy prezydenckiego samolotu TU-154 M pod Smoleńskiem.
- 11.04.2016 11:21 (aktualizacja 24.09.2023 23:23)
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
KOMENTARZE
Autor komentarza: Sołtys 😉Treść komentarza: Odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku 💪Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:36Źródło komentarza: Mariusz Pasternak o dwóch latach kadencji samorząduAutor komentarza: Ostr.Treść komentarza: A Ty co zrobiłeś dla miasta, regionu? Andrzeju...Data dodania komentarza: 18.04.2026, 11:33Źródło komentarza: Andrzej Kryj w stowarzyszeniu Mateusza MorawieckiegoAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: 🤑 człowiek bez honoru!Data dodania komentarza: 18.04.2026, 08:14Źródło komentarza: Andrzej Kryj w stowarzyszeniu Mateusza MorawieckiegoAutor komentarza: pracowityTreść komentarza: halo czy jest prezydent i radni i czy myślą o pomocy żeby utrzymać miejsca pracy czy tylko o podnoszeniu podatków ?Data dodania komentarza: 16.04.2026, 18:30Źródło komentarza: Pieniądze na rozwój lokalnych społecznościAutor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Z Dworca PKP?Data dodania komentarza: 10.04.2026, 03:38Źródło komentarza: Rusza linia 110. Ostrowiec Świętokrzyski - Krzemionki - BałtówAutor komentarza: Ostr.Treść komentarza: Dobre;)Data dodania komentarza: 9.04.2026, 06:25Źródło komentarza: Od planów do realizacji
DEBATY TELEWIZYJNE
warto wiedzieć
Reklama











































































































Napisz komentarz
Komentarze