Maciej Górski piłkarską karierę rozpoczął w warszawskiej Legii. Występował również w GKP Gorzowie Wielkopolskim, Arce Gdynia, Sandecji Nowy Sącz, Zniczu Pruszków, Chrobrym Głogów, Jagiellonii Białystok, Koronie Kielce, Chojniczance Chojnice, Radomiaku Radom, Pogoni Siedlce, Resovii Rzeszów i Podbeskidziu Bielsko-Biała.
Nowy napastnik Pomarańczowo-Czarnych ma w swoim dorobku 54 mecze i 6 goli w Ekstraklasie. W 328 spotkaniach na poziomie I i II ligi zdobył 91 bramek (I liga – 33, II – 58). Na swoim koncie ma również jeden występ w reprezentacji Polski U-21.

Napisz komentarz
Komentarze