Sobotni program święta miasta rozpoczęły prezentacje spółek miejskich i powiatowych. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, czyli kolorowego placu zabaw. Na scenie swoje umiejętności zaprezentowały lokalne talenty.
Muzycznie było rockowo, ale również sentymentalnie. Publiczność usłyszała największe przeboje zespołu De Mono. Później dla miłośników nieco mocniejszych brzmień zagrali Ptaky oraz Ornette.
Niedziela, czyli ostatni akcent Dni Ostrowca, rozpocznie się pobudką hutniczą już o godz. 9:00. Prezentację hutniczych spółek na stadionie zaplanowano na 13:00. Wtedy również przewidziane są animacje dla dzieci. Cztery godziny później rozpocznie się część koncertowa. Wystąpią Ścieki (17:00), Afromental (18:30) i Dżem (20:30).
DNI OSTROWCA 2026 - PONIŻEJ FOTORELACJA Z DNIA DRUGIEGO

Napisz komentarz
Komentarze