Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wzruszające chwile

Uroczyste pożegnanie przedszkolaków z „Pajacyka”

Maluchy z Niepublicznego Żłobka i Przedszkola „Pajacyk” w Ostrowcu Świętokrzyskim uroczyście pożegnały przedszkole. Podczas wyjątkowego spotkania nie zabrakło wzruszeń, występów wokalnych i tanecznych oraz dumy rodziców i opiekunów.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Podziel się
Oceń

Wyjątkowy dzień dla przedszkolaków

W Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Pajacyk w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się uroczystość pożegnania dzieci z zerówki. Był to szczególny i pełen emocji moment zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców oraz opiekunów. Zakończenie tego etapu edukacji to zawsze chwila, która łączy radość z osiągnięć najmłodszych z nutą wzruszenia przed nadchodzącymi zmianami.

Dla wielu rodzin był to symboliczny koniec ważnego rozdziału. Przedszkolaki, które jeszcze niedawno stawiały swoje pierwsze kroki w placówce, dziś z dumą żegnały miejsce codziennych zabaw, nauki i budowania pierwszych przyjaźni. Uroczystość stała się okazją do wspólnego świętowania oraz podsumowania czasu spędzonego w przyjaznej atmosferze Pajacyka.

Talenty na scenie i zasłużone brawa

Podczas wydarzenia dzieci zaprezentowały przed rodzicami oraz „ciociami” z Pajacyka przygotowany program artystyczny. Na scenie nie zabrakło występów wokalnych i tanecznych, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Mali artyści pokazali nie tylko swoje umiejętności, ale także ogromne zaangażowanie i radość ze wspólnego występu.

Wzruszenia, które zostaną na długo

Pożegnanie przedszkola w Pajacyku miało wyjątkowo wzruszający charakter. Emocje towarzyszyły nie tylko dzieciom, ale również rodzicom i opiekunom, którzy przez lata wspierali najmłodszych w codziennym rozwoju. Takie uroczystości przypominają, jak ważną rolę odgrywa przedszkole w życiu dziecka i jak silne więzi rodzą się między podopiecznymi a kadrą.

 


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ostrowczanin Treść komentarza: No Nie! nie mogę Naprawdę?!!! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Dobra ocena zarządu spółdzielni i wybór nowej rady nadzorczej Autor komentarza: M. Treść komentarza: Czy przed ulewnym deszczem infrastruktura ochronna też jest w planach. Poniedziałkowy deszcz pokazał jak jest. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 05:28 Źródło komentarza: Samorządowcy rozmawiali o schronach i ochronie ludności Autor komentarza: ;) Treść komentarza: ***** *** Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:38 Źródło komentarza: Zarząd województwa świętokrzyskiego z wotum zaufania i absolutorium za wykonanie budżetu Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Z czego sie ciesza ci , ktorzy sa zatrudnieni po znajomosci, przeciez w takiej sytuacji nalezy plakac, ze pseudo elita polityczna doprowadzila do tego, ze wsrod swoich bezrobocie jest zadne , natomiast reszta ich nie interesuje. Czas wreszcie, na zmiany pwrsonalne w PUP, aby zaczeli pracowac tam osoby z umiejetnosciami i kwalifikacjami, a nie ze znajomosciami i spelniajacymi kryterium " czy dycha starczy". Data dodania komentarza: 17.06.2026, 19:04 Źródło komentarza: Duże zainteresowanie giełdą pracy Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Czyzby okulistyka wg tego pana dyrektora funkjonowala tylko dla ViPuw Data dodania komentarza: 17.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Zmiany w okulistyce w ostrowieckim szpitalu Autor komentarza: Marek Staniszewski Treść komentarza: To oczywisty bardzo niebezpieczny regres .Miasto średniej wielkości bez oddziału okulistycznego praktycznie .Tego nie było nawet za komuny! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 23:16 Źródło komentarza: Zmiany w okulistyce w ostrowieckim szpitalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama