Miłośnicy motoryzacyjnej historii po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się podczas jednego z rozpoznawalnych wydarzeń poświęconych pojazdom dawnym w regionie. XV Ostrowiecki Karburator zbliża się wielkimi krokami, a o tegorocznej edycji opowiadają Alina Adamska, prezeska Stowarzyszenia Klubu Przyjaciół Pojazdów Dawnych „Singiel”, oraz Urszula Sendrowicz, członkini stowarzyszenia. Organizatorzy zapowiadają wydarzenie skierowane do wszystkich pasjonatów klasycznej motoryzacji.
Jubileuszowa edycja wydarzenia
Tegoroczny Ostrowiecki Karburator odbędzie się po raz piętnasty, co samo w sobie podkreśla rangę i trwałość inicjatywy. Przez lata impreza wypracowała swoją pozycję wśród fanów pojazdów dawnych, stając się ważnym punktem w kalendarzu spotkań środowiska. Jak podkreślają przedstawicielki stowarzyszenia „Singiel”, również tym razem uczestnicy mogą liczyć na atmosferę skupioną wokół pasji, wspólnego podziwiania zabytkowych maszyn i rozmów o motoryzacji sprzed lat.
Napisz komentarz
Komentarze