Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Areszt w Ostrowcu: 39‑latek zatrzymany po zabezpieczeniu 300 g marihuany, kilku porcji kokainy i 67 tabletek ecstasy

Sąd w Ostrowcu Świętokrzyskim aresztował na 3 miesiące 39‑latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie narkotyków. Policja z KWP w Kielcach podczas przeszukania zabezpieczyła 300 g marihuany, kilka porcji kokainy i 67 tabletek ecstasy; śledztwo trwa.

Minioną środę funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego 39‑letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie i udzielanie narkotyków. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Z ustaleń policji wynikało, że ostrowczanin może trudnić się przestępczym procederem związanym z obrotem narkotykami. 

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do 39‑latka funkcjonariusze zabezpieczyli 300 gramów suszu roślinnego, kilka porcji białej substancji oraz 67 tabletek. Wstępna identyfikacja wykazała, że znalezione środki to marihuana, kokaina oraz ecstasy. 

Przy mężczyźnie i w jego mieszkaniu policja znalazła także 7 500 zł w gotówce oraz elektroniczną wagę. Po zatrzymaniu podejrzany trafił do policyjnej celi.  Po zebraniu materiału dowodowego, 39‑latek składał wyjaśnienia przed prokuratorem.  W piątek, 31 października sąd rozpatrzył wniosek o tymczasowe aresztowanie i zastosował trzy miesiące aresztu wobec mężczyzny. 

Mężczyźnie postawiono zarzuty posiadania znacznej ilości substancji odurzających oraz ich udzielania. Za takie przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w sprawie prowadzone jest nadal.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaśTreść komentarza: Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził mów za siebie geniuszuData dodania komentarza: 28.01.2026, 07:31Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: annaTreść komentarza: Wójcie wprost przeciwnie z tym wsłuchiwaniem. Jednym pan wykonał oświetlenie uliczne co 50 metrów a od innych wymagał by wyrazili zgodę na postawienie słupa lampy ulicznej w pasie drogowym należącym do Gminy który bezpośrednio sąsiaduje z tymi działkami. Jedni mogą mieć całe ulice oświetlone a inni długie nieoświetlone ulice od lat. Myślę jak i wielu innych mieszkańców że pana kadencja trwa za zbyt długo.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:11Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: JmTreść komentarza: Będą nowe przystanki więc nie warto inwestować w stare.j.m.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 13:09Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: rozdawnictwoTreść komentarza: upchacie pisiorów i tylko tyleData dodania komentarza: 25.01.2026, 13:54Źródło komentarza: Budynek po banku zmieni właściciela. Radni zgodzili się na kupnoAutor komentarza: lenistwoTreść komentarza: młody człowieku zerknij w lustro bo to jest straszne co z sobą robiszData dodania komentarza: 25.01.2026, 13:50Źródło komentarza: M. Gębura. Chcę wycisnąć 200 kilogramówAutor komentarza: ?Treść komentarza: Wójcie! A szyby na przystankach autobusowych( zielonych) w gminie Bodzechów to kto ma wstawić?! Ile razy można o to prosić? Zima a szyb jak nie było tak nie ma. Coś kiepski słuch w to wsłuchiwanie macie.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 05:48Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysły
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama