Rolą dzielnicowych jest rozpoznanie potrzeb i oczekiwań w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa. Komenda Główna Policji jest jednym ze współorganizatorów plebiscytu #Superdzielnicowy 2024. Głosowanie trwa do 30 kwietnia.
Trwa plebiscyt #Superdzielnicowy2024. Możemy głosować poprzez stronę internetową https://dzielnicabezstrachu.pl/, za pomocą której można oddać głos na „swojego dzielnicowego”. plebiscyt trwa do 30 kwietnia. Zachęcamy do udziału w konkursie #DzielnicaBEZstrachu i wskazanie swojego ulubionego dzielnicowego
-mówi podkom. Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Celem akcji społecznej #DzielnicaBezStrachu jest zainteresowanie społeczeństwa problematyką bezpieczeństwa. W tym celu policja współpracuje z innymi jednostkami. Pracę dzielnicowych wspierają między innymi strażnicy miejscy
Nasza współpraca polega na wymianie informacji a niekiedy na wspólnych działaniach , czyli na patrolowaniu i załatwianiu tych spraw, które zgłaszają mieszkańcy. Przypomnę, że zarówno dzielnicowi jak i strażnicy miejscy pełnią dyżury w siedzibach rad osiedlowych, gdzie przychodzą mieszkańcy i zgłaszają problemy. Potem te problemy wspólnie rozwiązujemy
-mówi Andrzej Kaniewski, komendant Straży Miejskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Celem samego Plebiscytu jest zbliżenie dzielnicowych z mieszkańcami poprzez wyłonienie #SuperDzielnicowego 2024 oraz znalezienie najaktywniejszych polskich dzielnic w plebiscycie internetowym. Jedna z nagród jest udział w serialu dzielnica strachu. Z kolei dla głosujących przewidziano 5 nagród po 1000 złotych.





























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze