Jak zachęcają organizatorzy, pracownicy rezerwatu postarają się wykorzystać żarna będące na wyposażeniu jednej z chałup znajdujących się w wiosce. Po zmieleniu ziaren na mąkę, będzie wspólne pieczenie podpłomyków. Na koniec dnia pracy będzie można znaleźć chwilę wytchnienia przy ognisku i upiec kiełbaskę.
Zajęcia odbędą się 22 kwietnia o godz. 11:00 w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a). Koszt: 15 zł/osoba. Zapisy do piątku 21 kwietnia pod nr telefonu 41 260 55 50 lub mailowo [email protected].






























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze