To była pierwsza tego typu impreza w gminie Ćmielów. A mowa o pikniku, który odbył się 1 kwietnia. Na ćmielowskim stadionie spotkali się przedstawiciele policji, Ochotniczej Straży Pożarnej, młodzież z klas mundurowych ostrowieckiego ZDZ oraz terytorialsi z 10. Świętokrzyskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej.
Z zaproszenia burmistrz Joanny Suski skorzystała poseł Agata Wojtyszek, która pochwaliła pomysł zorganziowania pikniku o takiej tematyce.
Sobotnia impreza na stadionie była okazją do zrobienia zakupów u ćmielowskich gospodyń. Swoje specjały na świąteczny stół zaprezentowały panie z KGW Wojnowice, Jastków, Podgórze oraz panie z sekcji artystycznej Domu Kultury w Ćmielowie.
Piknik wojskowy ze świątecznym akcentem
Na stadionie „Świt” w Ćmielowie został zorganizowany Piknik Wojskowy. Impreza przyciągnęła miłośników militariów, mundurów i dobrego jedzenia.
- 03.04.2023 11:35
Reklama















































![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze