Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Remont w ostrowieckim szpitalu. Szykują miejsce na nowy tomograf

Pomieszczenia, w których znajdował się SOR Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim, są gruntownie remontowane. Jeszcze w tym roku na parterze szpitala będzie uruchomiony nowy oddział.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Po wybudowaniu nowego pawilonu i przeniesieniu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, parter szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim nie był zagospodarowany.  Obecnie trwa przebudowa pomieszczeń. Po generalnym remoncie na parterze szpitala zostanie uruchomiony nowy oddział. 
 

Remont powinien zakończy się w październiku. Natomiast liczymy, że już w grudniu zostanie otwarty oddział rehabilitacji pokowidowej. 

-mówi Tomasz Kopiec, dyrektor Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Na sfinansowanie prac remontowych szpital otrzymał 450 tysięcy złotych z budżetu państwa. 
W tej części lecznicy będzie pracownia dla nowego tomografu komputerowego. Na jego zakup ostrowiecki szpital dostał 3,5 mln złotych z rządowych pieniędzy. Urządzenie będzie diagnozowało chorych już w tym rokuOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WitekTreść komentarza: To ma być wizytówką miasta ludzie 😂😂😂OCHYDAData dodania komentarza: 13.08.2022, 12:47Źródło komentarza: Otoczenie dworca wschodniego zmieniło swoje oblicze A Autor komentarza: LOKALNA.TVTreść komentarza: Fundacja Bo w nas jest moc ul. Żurawinowa 2, 27-400 Ostrowiec Św. Numer subkonta w Pekao S.A. 16 1240 5035 1111 0010 9703 7083 IIBAN: PL + numer rachunku ( do wpłat zagranicznych) SWIFT/BIC: PKOPPLPW Tytułem: Darowizna dla MarkaData dodania komentarza: 13.08.2022, 11:49Źródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: [email protected]Treść komentarza: Pozdrawiam. Proszę o nr. konta chętnie pomogę (ale nie wiem jak?)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 11:30Źródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: ,Treść komentarza: Przejście dla pieszych ulica Wspólna i zaparkowane przy nim pojazdy. Ktoś to kontroluje nadzoruje?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:25Źródło komentarza: Czy piesi są bezpieczni na przejściach?Autor komentarza: EwaTreść komentarza: To nie natura niszczy, tylko człowiekData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:20Źródło komentarza: Sandomierskie wąwozy zostaną zabezpieczoneAutor komentarza: Patrzący z bliskaTreść komentarza: Szanowna Pani Burmistrz Ćmielowa- Joanno Suska !...litości nad nami wszystkimi .Słuchaczami lokalnych radiowych rozgłośni i lokalnej T V.?!!! W ilu jeszcze" perspektywach" zamierza Sz.Pan wystąpic???Data dodania komentarza: 08.08.2022, 10:58Źródło komentarza: TELEFAKTY - 5.08.2022 r.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama