Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Więcej czasu na złożenie oferty na remont drogi 754

Do 11 lipca firmy mogą składać oferty na przebudowę odcinka drogi wojewódzkiej 754 w Ostrowcu Świętokrzyskim wraz z budową mostu na rzece Kamiennej.
Więcej czasu na złożenie oferty na remont drogi 754


Pod koniec maja Zarząd Województwa Świętokrzyskiego podjął decyzję, że nie będzie rozstrzygał przetargu na przebudowę dwukilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej 754 w Ostrowcu Świętokrzyskim wraz z budową mostu na rzece Kamiennej. Powodem podjęcia takiej decyzji był fakt, że wpłynęła tylko jedna oferta, droższa o 56 mln złotych od zakładanego budżetu inwestycji. 
W dniu 1 czerwca Zarząd Województwa Świętokrzyskiego ponownie ogłosił postępowanie przetargowe na przebudowę ciągu ulic: aleja 3 maja, Okólna, Denkowska, Radwana i na most na rzece Kamiennej. 
Pierwotnie firmy miały czas do 4 lipca na złożenie ofert. Zarząd Województwa Świętokrzyskiego podjął decyzję o wydłużeniu terminu, do 11 lipca. Wykonawca będzie miał dwa lata a nie jak wcześniej zakładano 18 miesięcy na wykonanie inwestycji od dnia podpisania umowy. 

Warto przypomnieć, że  na inwestycję drogową w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego przyznane jest 87 mln złotych z rządowego programu Polski Ład. 
 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama