Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Trwają zapisy na sobotnie warsztaty w muzeum. Co tym razem?

Trwają zapisy na warsztaty edukacyjne z cyklu „Sobota w muzeum”. Tym razem pracownicy Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki zapraszają do poznania tajników tworzenia prehistorycznej broni.
Ładuję odtwarzacz...

W sobotę, 25 czerwca w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki odbędą się warsztaty z tworzenia prehistorycznych włóczni i dzid, te zajęcia poprowadzi Daniel Marciniak. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję dowiedzieć się jak nasi przodkowie tworzyli broń i jak ją wykorzystywali. Kolejna „Sobota w muzeum” połączona będzie z obchodami Dnia Ojca. Aby uczestniczyć w tych zajęciach należy wcześniej skontaktować się z pracownikami Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Początek wydarzenia o godzinie 11:00. 

 

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama