Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Większa biblioteka, siedem świetlic i dach

Gmina Ożarów ma przyznane blisko 11 mln złotych z Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład. Planowana jest rozbudowa budynku biblioteki, zadaszenie targowiska oraz budowa siedmiu świetlic.
Ładuję odtwarzacz...

Gmina Ożarów otrzyma 10 mln 800 tysięcy złotych od rządu na wybudowanie zadaszenia nad małą targowicą przy ulicy Stodolnej w Ożarowie.  W planach jest również rozbudowa miejscowej biblioteki, gdzie będzie  mieściła się sala obrad Rady Miejskiej, powiększy się też przestrzeń, w której gromadzony jest na księgozbiór. Gmina rządowe pieniądze chce zainwestować także w budowę siedmiu świetlic wiejskich. 
Zaplanowane inwestycje muszą być uzupełnione pieniędzmi  z gminnej kasy. Wstępne szacunki zakładają, że Ożarów dołoży 1,2 mln złotych. 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama