Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dni Ćmielowa 2022

21 i 22 maja odbywają się Dni Ćmielowa. W programie przygotowanym przez organizatorów obok występów artystycznych dzieci ze szkół i przedszkola samorządowego w Ćmielowie znalazły się również występy zaproszonych zespołów, zabawa taneczna, przegląd kapel weselnych. Swoje wyroby i produkty na specjalnie zaaranżowanych stoiskach wystawiają Koła Gospodyń Wiejskich.
Ładuję odtwarzacz...

Pierwszy z dwóch Dni  Ćmielowa mieszkańcy spędzili na stadionie "Leśnym" a impreza okazała się ciekawą propozycją spędzenia sobotniego popołudnia. 
Na scenie wystąpili zarówno najmłodsi mieszkańcy gminy jak i gwiazdy. Uczniowie ze szkół podstawowych w Brzóstowej i  Ćmielowie zaprezentowali umiejętności wokalne i taneczne. Popis swojego talentu dały również przedszkolaki. Był pokaz mody ekologicznej, taniec z mopami, występy utalentowanej młodzieży. 

Z zaproszenia burmistrz Joanny Suski skorzystali: senator Jarosław Rusiecki, poseł Andrzej Kryj, prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, przewodniczący Rady Powiatu Ostrowieckiego Mariusz Pasternak,  wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Ostrowieckiego Małgorzata Bień, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Ostrowieckiego Małgorzata Sobieraj. Na festynie bawiła się grupa radnych powiatowych oraz samorządowcy z gminy Ćmielów, na czele z przewodniczącą Krystyną Zdonek. Po części oficjalnej na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne i gwiazdy wieczoru: FOX, Dr SWAG. Na zakończenie organizatorzy zaproponowali zabawę taneczną. 
Na lokalne smakołyki zapraszały panie z Kół Gospodyń Wiejskich, nie brakowało też atrakcji dla najmłodszych. 

W niedzielę impreza z okazji Dni Ćmielowa odbędzie się na placu przy Domu Kultury. Od godziny 16-tej na scenie wystąpią zespoły weselne, które powalczą o porcelanowy mikrofon w ramach I Przeglądu Kapel Weselnych.

 

 

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama