Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uwaga kierowcy. Węzeł Brezelia będzie częściowo zamknięty

Od środy (25 maja) Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad częściowo zamyka ruch na węźle Brezelia w Ostrowcu Świętokrzyskim. Utrudnienia potrwają do końca roku.
Uwaga kierowcy. Węzeł Brezelia będzie częściowo zamknięty
Roboty na węźle Brezelia w Ostrowcu świętokrzyskim / fot. K. Cybulska LOKALNA.TV

Roboty na węźle Brezelia w Ostrowcu świętokrzyskim to kolejny etap budowy obwodnicy miasta w ciągi drogi krajowej nr 9. W przyszłym tygodniu planowane są zmiany organizacji ruchu na węźle, który zostanie przebudowany i dostosowany do włączenia nowej drogi.

Budowa „małej obwodnicy” Ostrowca Świętokrzyskiego / fot. K. Cybulska LOKALNA.TV

Od 25 maja 2022 (środa) planowane jest zamknięcie łącznicy węzła Brezelia komunikującej drogę wojewódzką nr 755 (ul. Zygmuntówka) z ul. Jana Piwnika Ponurego. Ruch drogą wojewódzką nr 755 pod wiaduktem odbywał się będzie jak dotychczas w obu kierunkach z możliwymi przewężeniami i ograniczeniami prędkości. Zamknięte zostaną wjazdy na węzeł od ulicy Zygmuntówka i od ulicy Ponurego Piwnika. Oznakowany objazd poprowadzony zostanie od ulicy Samsonowicza, Aleją 25-lecia Wolności, Aleją 3-go Maja (DK9) ulicą Sandomierską (DK9) i ulicą Zygmuntówka. Apelujemy o zwracanie szczególnej uwagi na nowe oznakowanie - czytamy w komunikacie GDDKiA w Kielcach. 

Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać do końca roku. 

Budowa „małej obwodnicy” Ostrowca Świętokrzyskiego / fot. K. Cybulska LOKALNA.TV

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama