Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pokazy „Samochodówki” na rodzinnym festynie zaproszeniem do CKZIU

W maju maturzyści mierzą się z egzaminem dojrzałości, natomiast ósmoklasiści stoją przed wyborem szkoły średniej. Na nietypowy sposób promocji zdecydowały się władze Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Uczniowie tej placówki wzięli udział w pikniku z okazji święta rodziny i rodzicielstwa zastępczego.
Ładuję odtwarzacz...

Uczniowie popularnej „Samochodówki” zaprezentowali zabytkowy samochód oraz zorganizowali pokaz motocykli. U przyszłych fryzjerek można było w plenerze poddać się zabiegom koloryzacji włosów. Na niejednej głowie pojawiły się kolorowe pasemka. 

Tegoroczne dni otwarte wkomponowane w festyn rodzinny pokazały, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego dopasowuje się do każdej sytuacji. Przy stoisku „Samochodówki” nie brakowało osób zainteresowanych. (zobacz wideo)

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama