Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uwaga! Trucizna w lesie, ogrodzie...

W sobotę, 21 maja w Krzemionkach odbędą się kolejne warsztaty edukacyjne z cyklu „Sobota w Muzeum”.
Ładuję odtwarzacz...

Tym razem warsztaty w muzeum będą szansą na to aby zdobyć wiadomości  dotyczące trujących roślin, których w brew pozorom w naszym otoczeniu jest naprawdę dużo. Zagadnienia dotyczące trujących roślin powinien poznać każdy, bez względu na wiek.

Kiedy w naszym życiu pojawia się nowy zwierzak lub małe dziecko, trzeba dokładniej przyjrzeć się pięknym roślinom wokół nas. Są kwiaty niegroźne dla nas, ludzi, a przecież szalenie niebezpieczne dla naszych mruczków. Są rośliny doniczkowe, którymi może się ciężko zatruć małe dziecko. O krzewach, kwiatach i drzewach toksycznych dla dzieci, kotów czy lądowych żółwi opowie doświadczony botanik Adam Kapler.

mówi - Beata Celebańska, pracownik Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Warsztaty o trujących roślinach już w sobotę 21 maja o godzinie 11:00 w Krzemionkach, tak jak dotychczas obowiązują wcześniejsze zapisy. Czas trwania: 2-3h. Koszt: 15 zł/osoba. Zapisy do piątku pod nr telefonu 41 260 55 50 lub mailowo [email protected]


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama