Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przygarnij pluszaka dla chorego dzieciaka

Fundacja Bo w Nas Jest Moc zachęca do wspólnego pomagania, tym razem na rzecz dzieci chorych onkologicznie.
Ładuję odtwarzacz...

Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Ostrowcu Świętokrzyskim wiedzą jak ważne jest pomaganie i to właśnie robią, od kilku lat placówka współpracuje z Fundacją Bo w Nas Jest Moc. Pojawiła się akcja i jest reakcja, w mgnieniu oka społeczność „12” przyłączyła się do akcji charytatywnej zorganizowanej przez Fundację Bo w Nas Jest Moc. W kiermaszu prowadzonym w przez przedszkole nr 12 może wziąć udział każdy, pluszaki można kupić w godzinach funkcjonowania placówki, ale to nie wszystko, pluszaki nadal można oddawać do Fundacji.

Maskotki można do końca tygodnia dostarczyć do siedziby Fundacji Bo w Nas Jest Moc. Całość kwoty zebranej podczas akcji „Przygarnij pluszaka dla chorego dzieciaka” zostanie przeznaczona na zakup prezentów z okazji Dnia Dziecka dla najmłodszych pacjentów oddziału onkologicznego w Kielcach. 

źródło: Fundacja Bo w Nas Jest Moc


 
 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama