" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rozmowy o sztuce i o życiu po angielsku

W czwartek, 12 maja, w ostrowieckim BWA odbyło się spotkanie z cyklu „Let's talk about art” w ramach Ostrowieckiego Klubu Dyskusyjnego.
Ładuję odtwarzacz...

W wielu przypadkach sztuka nie potrzebuje języków werbalnych. O sztuce można jednak rozmawiać i to w każdym języku. Na zajęciach z cyklu „Let's talk about art”, które organizowane są w ostrowieckiej galerii kolejny raz rozmawiano po angielsku.

Jest to super okazja, bo nie dość rozmawiamy po angielsku to przy okazji możemy obejrzeć interesujące wystawy - mówi jedna z uczestniczek, Maja.

Pierwsze spotkanie z cyklu „Let's talk about art” było inspirowane wystawą „Ground & Air Control” i tematyką żywiołów, drugie wystawą „Osobno i razem”, a trzecie „Wielowymiarowością” Piotra Lutyńskiego.

Czwartkowe spotkania dają możliwość pogłębiania wiedzy o kierunkach sztuki i adresowane są do publiczności w różnym wieku.

Staramy się, aby nasze miejsce było otwarte dla wszystkich: dzieci, młodzieży, seniorów- mówi dyrektor BWA w Ostrowcu Świętokrzyskim, Justyna Łada.

„Wielowymiarowość” Piotra Lutyńskiego pokazuje wiele wymiarów sztuki, a dyskusje w klubie pozwalają na wiele interpretacji.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama