" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Trwa Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Będzie nocne zwiedzanie

W niedzielę, 8 maja, rozpoczął się tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, w ramach którego pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotowali atrakcje dla czytelników.
Ładuję odtwarzacz...

Nie zabraknie lekcji bibliotecznych czy Dyskusyjnych Klubów Książki dla dzieci i młodzieży. W czwartek, 12 maja, odbędą się zajęcia dla uczniów szkół podstawowych, które łączyć będą elementy literatury i lingwistyki z kreatywnością uczestników.

To będzie taka impreza, której przyświeca tegoroczne hasło Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek czyli „biblioteka - świat w jednym miejscu”

- mówi Edyta Wojtiuk-Wołodkiewicz z MBP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Pracownicy MBP zapraszają do siebie również na noc.

Otwieramy bibliotekę, otwieramy również te miejsca, które na co dzień nie są odwiedzane, np. będzie można zajrzeć do magazynów bibliotecznych. Zapraszam od godziny do 20:00 w sobotę (14 maja) do ostatniego zwiedzającego

- zapowiada dyrektor MBP w Ostrowcu Świętokrzyskim, Paweł Górniak.

To wydarzenie będzie zwieńczeniem tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w Ostrowcu Świętokrzyskim. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama