" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Są pieniądze na staże i doposażenia. Rusza nabór wniosków

16 maja, punktualnie o godzinie 7:00 rano w Powiatowym Urzędzie Pracy rozpocznie się nabór wniosków na doposażenie i wyposażenie stanowisk pracy oraz staże. Nabór na te formy aktywizacji potrwa do 20 maja.
Ładuję odtwarzacz...

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim na doposażenie bądź wyposażenie stanowiska pracy udziela dofinansowania w kwocie 25 tysięcy złotych. Pracodawca po otrzymaniu pieniędzy ma obowiązek utrzymać stanowisko pracy przez 24 miesiące. Tak jak w latach ubiegłych staże trwają 3 miesiące po czym pracodawca ma obowiązek zatrudnienia osoby na kolejne trzy miesiące. Ta forma zatrudnienia cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To nie wszystko co oferuje ostrowicki urząd pracy. Bezrobotni mogą skorzystać m.in. z prac interwencyjnych, bonu na zasiedlenie czy dwóch pilotażowych programów realizowanych w powiecie ostrowieckim.

Informacje o aktualnych formach aktywizacji, dofinansowaniach i projektach pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim na bieżąco publikują na stronie internetowej urzędu oraz w mediach społecznościowych. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama