Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wiosennie w przedszkolu "Promyk"

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola i Szkoły "Promyk" zadbały o świąteczny klimat. Wspólnie z rodzicami i wychowawcami robiły wielkanocne palmy.
Ładuję odtwarzacz...

Społeczność przedszkola i szkoły "Promyk" w Ostrowcu Świętokrzyskim dba o kultywowanie tradycji i zwyczajów świątecznych. Wspólne zajęcia dzieci, opiekunów i wychowawców pobudzają wyobraźnię ale i angażują do wspólnej aktywności. W poniedziałek, 28 marca do wspólnej zabawy  zostali zaproszeni uczniowie, rodzice, dziadkowie i wychowawcy. Okazją były zbliżające się Święta Wielkanocne. 

Święta to taki magiczny czas. W wiosennej aurze postanowiliśmy zorganizować warsztaty robienia palmy wielkanocnej. Panie z przedszkola przygotowały materiały. Czekamy też na sugestie rodziców, bo wiemy że w wielu domach podtrzymywany jest zwyczaj robienia ozdób świątecznych

  
- mówi Bożena Młynek, dyrektor Specjalnego Przedszkola i Szkoły "Promyk".  

Dzieci z ciekawością i zainteresowaniem przyglądały się pracy rodziców, niektóre z nich chętnie pomagały swoim mamom w doborze kwiatów, dekoracji do palmy., Ale i same próbowały wykonać świąteczne ozdoby. Takie zajęcia na świeżym powietrzu, to dla nich sposób na rozwijanie zdolności plastycznych, pobudzenie wyobraźni, ale i terapia. . . 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama