Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

BAŁTÓW: 31-latka z narkotykami. Grozi jej nawet 10 lat więzienia

W duże kłopoty wpędziła się 31-letnia mieszkanka gminy Bałtów. Kobieta posiadała znaczną ilość narkotyków.
BAŁTÓW: 31-latka z narkotykami. Grozi jej nawet 10 lat więzienia
31-latka z narkotykami. Grozi jej nawet 10 lat więzienia
Autor: fot. Świętokrzyska Policja

W minioną środę, na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego doszło do zatrzymania 31-letniej mieszkanki gminy Bałtów, którą policjanci z ostrowieckiej policji podejrzewali o udział w nielegalnym procederze. Przeczucie nie myliło funkcjonariuszy. Kobieta posiadała przy sobie znaczną ilość substancji odurzających, m.in. kilka porcji białego proszku, który wstępnie zidentyfikowany został jako amfetamina, ale to nie wszystko. 

Ponadto w toku dalszych przeszukań policjanci ujawnili należący do kobiety susz roślinny o wadze blisko 100 gramów. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi.

mówi - podkom. Ewelina Wrzesień - Oficer Prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Kobieta usłyszała już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy krzewów konopi innych niż włókniste. Kodeks karny za tego typu przestępstwa przewiduje karę nawet 10 lat pozbawienia wolności, teraz o przyszłości kobiety zadecyduje sąd.

 

[ZOBACZ RÓWNIEŻ]: Udaremniono próbę samobójczą. Sierżant Marcin Bis po raz kolejny w akcji 

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama