Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Andrzej Brzegowy zdobywcą Grand Prix w 15. Międzynarodowym Jesiennym Salonie Sztuki [zdjęcia]

W piątek, 22 października poznaliśmy laureatów Miedzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki, który już po raz piętnasty zorganizowało Biuro Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Do udziału w tegorocznej edycji festiwalu zgłosiło się 203 artystów z 14 krajów, z czterech kontynentów. W sumie nadesłano 531 prac. Do drugiego etapu zakwalifikowały się prace 86 artystów, którzy różnili się od siebie narodowością, wiekiem, płcią, kulturą i przede wszystkim stylem, co sprawia, że każde z dzieł jest wyjątkowe. Mimo zbliżonego poziomu prac, jurorzy - profesorowie: Marcin Berdyszak, Maria Kiesner, Ryszard Ługowski, Sławomir Marzec, Agnieszka Rożnowska-Jasiewicz nie mieli problemów z wyłonieniem laureata Grand Prix.  Relacja wideo wkrótce.
Podziel się
Oceń

LAUREACI 15. MIĘDZYNARODOWEGO JESIENNEGO SALONU SZTUKI:

GRAND PRIX: Andrzej Brzegowy  za rzeźbę „Zwierzę”

II Nagroda: Joanna Mlącka za obrazy „Martwa natura z kulą” i „Martwa natura z wazonem”

III Nagroda: Justyna Grodecka za rysunek „Emigracja wewnętrzna”

 

Wyróżnienie honorowe:

Teresa Ślusarek za prace „Monster 20” i „Monster 21”

Mikołaj Grabowski za obiekt „Konstrukcje przyszłości”

 

Wyróżnienie jurorskie:

Milena Romanowska za obrazy „Zamarłe osiedle” i „Pusta widownia”

Dawid Królicki za pracę „Ekspozom”

 

 


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

REKLAMA
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
KOMENTARZE
Autor komentarza: mądre pytania Treść komentarza: po pierwsze czy będą obniżki podatków dla firm lokalnych czy ulgi dla obcych ? czy ujawnicie pensje w szpitalu w Ostrowcu i są tu milionerzy lepsi od tych w tv ? Data dodania komentarza: 21.07.2026, 17:23 Źródło komentarza: Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Przedewszystki powinniscie wybudowac wiadukt nad torami, wtedy ten wasz remont mialby sens. Data dodania komentarza: 20.07.2026, 18:47 Źródło komentarza: Zmiany na ulicy Żeromskiego Autor komentarza: Jan Treść komentarza: To już nie ma innych potrzeb ,tylko ruinę odbudowywać komu po co Data dodania komentarza: 16.07.2026, 12:56 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Rodak Treść komentarza: Brawo , tak trzymać. Data dodania komentarza: 14.07.2026, 21:15 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Przestraszony Treść komentarza: Tyle pieniędzy i tylko na przygotowanie parku? Data dodania komentarza: 12.07.2026, 04:26 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Jimmy Treść komentarza: Niech się zajmą odcinkiem od łuku w Rudce do ronda w Kunowie bo tam dopiero jest zdegradowany i połatany odcinek.Poza tym co to za remonty co roku po marne kilkaset metrów .Tak to można w miastach ulice remontować a nie na drogach krajowych czy wojewódzkich.Powinno być minimum 1,5-2 kilometry remont.I jeszcze wymiana dwóch warstw asfaltu na tak krótkim odcinku czas trwania aż dwa miesiące. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 07:00 Źródło komentarza: Utrudnienia na drodze krajowej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama