Niektórzy uczestnicy oprócz samej obsługi komputera czy smartfona interesują się kwestią bezpieczeństwa w sieci. Jednak najważniejszym celem jest przeciwdziałanie cyfrowemu wykluczeniu, które ma znaczące konsekwencje, szczególnie we współczesnych czasach.
Po szkoleniu z zakresu nowoczesnych technologii hasła: „Wi-Fi”, „FireWall”, „Android”, nie są dla seniorów tajemnicą. Udział w projekcie daje również szansę na doszkalanie w warsztatach online pod hasłem „Aplikacje dla Cyfrowych Debiutantów”, prowadzonych w formie webinaru. [ZOBACZ WIDEO]





























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze