Ponad 2 tysiące sadzonek jodły trafi w sobotę 29 maja do mieszkańców powiatu ostrowieckiego, którzy odwiedzą leśnictwo Zwierzyniec, a konkretnie kącik edukacyjny na Gutwinie. Akcja #ŁącząNasDrzewa ma wymiar ogólnopolski i po raz kolejny Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski zaprasza do aktywnego udziału, dla dobra naszego środowiska.
Ogólnopolska akcja #ŁącząNasDrzewa zainicjowana została przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, a do współpracy zaproszeni zostali leśnicy, którzy chcą pobudzać postawy proekologiczne, a przede wszystkim edukować.
Lasy Państwowe rocznie sadzą około 500 milionów drzew, ale warto dołożyć do tego swoją cegiełkę. Niech połączą nas drzewa. Sobotnia akcja na Gutwinie rozpoczyna się o godzinie 11:00.
[ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO]





























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze