Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pomaganie przez ubieranie. Rusza kiermasz charytatywny dla Eryczki

Od poniedziałku (10 maja) rusza kolejna akcja charytatywna organizowana przez Fundację Bo w Nas Jest Moc. Pieniądze zebrane podczas wydarzenia wesprą leczenie Eryki Adamczyk.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Akcja „Pomaganie przez ubieranie” to kolejny pomysł założycieli Fundacji Bo w Nas Jest Moc aby wesprzeć swoją podopieczną Erykę Adamczyk, która pilnie potrzebuje operacji ratującej  przed kalectwem. Kiermasz ubrań dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się 10 maja, o godzinie 9:00 w siedzibie Fundacji (Ostrowiec Świętokrzyski, Rynek 10). Akcja potrwa do 15 maja, w godz. w dni robocze 9.00 – 15.00, w sobotę 10.00 -12.00.

Na kiermaszu będą wystawione ubrania nowe i używane (w bardzo dobrym stanie), markowe i „bezmarkowe”. Posiadamy mnóstwo ubranek niemowlęcych, dla młodszych i starszych dzieci oraz ubrań dla dorosłych. Dostępne do nabycia będą buty dziecięce, młodzieżowe i damskie oraz torebki przekazane przez Darczyńców. Będzie można za kilka złotych nabyć ubranka dla swojego dziecka a przy okazji pomóc Eryczce w walce o sprawność.

- informuje, Tomasz Marynowski, współzałożyciel Fundacji Bo w Nas Jest Moc. 

Niestety w związku z panującymi obostrzeniami, w siedzibie Fundacji jednocześnie może przebywać maksymalnie dwie osoby, mimo to organizatorzy zachęcają do udziału w akcji na rzecz Eryki Adamczyk. Do dyspozycji gości przy wejściu będzie dostępny płyn do dezynfekcji i rękawiczki. 
Dochód z wydarzenia w całości zostanie przeznaczony na leczenie dziewczynki. Pieniążki będzie można wpłacać do skarbony w ramach prowadzonej dla Eryczki zbiórki publicznej.

Prosimy o zrozumienie, jeśli trzeba będzie chwilkę poczekać na zewnątrz. Prosimy również o uwzględnienie faktu, iż należność za wybrane rzeczy będą wrzucane do skarbony dla Eryczki – bez możliwości rozmieniania lub wydawania.

- informuje, Justyna Marynowska, Prezes Fundacji Bo w Nas Jest Moc. 

Biorąc udział w akcji można dać przykład i być „eko” dając drugie życie ubraniom, a przede wszystkim można dać szansę Eryczce Adamczyk na normalne życie.  

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ...Treść komentarza: wowData dodania komentarza: 4.03.2026, 11:54Źródło komentarza: Szpitale powiatowe nie chcą umierać na kolanach. Protest przed ministerstwemAutor komentarza: zrażonyTreść komentarza: miasto by się rozwijało jakby rządzili ludzie myślący ekonomicznie,tanie tereny inwestycyjne i póżniej same pieniążki wpływają do budżetu gminy a tak drogie nieruchomości i wysokie podatki ,ja już nie zainwestuje bo za duże koszty i ciągle podnoszone podatki ,firmy rodzinne już się likwidująData dodania komentarza: 1.03.2026, 11:56Źródło komentarza: NA ŻYWO: Gala Żelazne Skrzydła BiznesuAutor komentarza: Lokalna.TVTreść komentarza: Dziękujemy za wszystkie uwagi. Nadmienimy, ze na portalu często publikujemy zdjęcia z wydarzeń, w których nie uczestniczymy z kamerami, a np. otrzymujemy je od organizatorów. Za co również dziękujemy. Tak jest w przypadku wspomnianego zdjęcia „Ostrowiecki szpital z certyfikatem...”- źródło: fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 11:54Źródło komentarza: Media lokalne filarem demokracjiAutor komentarza: JakośćTreść komentarza: A sprawa jest poważna. Weźmy główną stronę tego portalu i najnowsze informacje. "Ostrowiecki szpital" - obrzydliwej jakości zdjęcie, cyfrowy zoom ze smartfona. Mam bronić mediów lokalnych, które produkują takie badziewie? A da się lepiej. "Budynek po byłym banku" - wideo świetnej jakości. Po prostu, media lokalne muszą postawić na jakość, smartfony nie nadają się.Data dodania komentarza: 27.02.2026, 13:07Źródło komentarza: Media lokalne filarem demokracjiAutor komentarza: JakośćTreść komentarza: Ostatnie lata to gigantyczny spadek jakości mediów lokalnych! Produkowane przez nich fotoreportaże znacznie obniżyły jakość. Materiały wideo jeszcze bardzie obniżyły jakość. Co się stało? Ja dobrze wiem. Smartfony. Zamiana profesjonalnych aparatów na smartfony tym właśnie skutkuje. Nawet najwyższe modele smartfonów do zdjęć nadają się średnio, a do nagrywania wideo nie nadają się w ogóle. Zatem jak mam bronić mediów lokalnych, skoro te media dostarczają mi tandetne zdjęcia i wideo ze smartfonów? Są nieliczne strony lokalne, gdzie nadal można oglądać profesjonalne fotorelacje i wideo. Ale jest ich coraz mniej. Tym się zajmijcie. Media lokalne muszą stawiać na jakość. Smartfony wyrzucić, kupić porządny sprzęt - który i tak jest tańszy niż smartfonowe flagowce, a oferuje znacznie lepszą jakość i elastyczność.Data dodania komentarza: 27.02.2026, 12:58Źródło komentarza: Media lokalne filarem demokracjiAutor komentarza: MĄDRYTreść komentarza: strategia miasta to podwyższanie podatków i dawanie podwyżek min. w urzędach bo już za siedzenie ponad 8 tys.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to jest chore i nikt z tym nic nie robi ,GÓRCZYŃSKI WRÓĆ TO MOŻE BĘDZIE ZNOWU DYSCYPLINA,KULTURA,LOGICZNE PENSJE I ULGI DLA FIRMData dodania komentarza: 26.02.2026, 13:30Źródło komentarza: Trwają prace nad strategią rozwoju Ostrowca Świętokrzyskiego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama