Z bardzo wstępnych ustaleń wiemy, że do zdarzenia mogło dojść w ten sposób, że kierujący samochodem osobowym włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej (z drogi wojewódzkiej do drogi krajowej) nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Ożarowa samochodowi ciężarowemu.
mówi - podkom. Agata Frejlich - Oficer Prasowy KPP w Opatowie
Kierowca samochodu ciężarowego został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.
Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora Prokuratury Okręgowej w Opatowie, a także biegły z zakresu wypadków drogowych jednak okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.
dodaje - podkom. Agata Frejlich - Oficer Prasowy KPP w Opatowie





























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze