Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W niedzielę wakacje pożegnamy na VII Jadwiżańskim Pikniku

"Jadwiżański Piknik Rodzinny na zakończenie wakacji" organizowany jest już po raz siódmy. Uczestnicy spotkają się w niedzielę 1 września, jak zawsze, na placu przy kościele pod wezwaniem Św. Jadwigi w osiedlu Stawki w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Podziel się
Oceń

Na uczestników "Jadwiżańskiego Pikniku" już od godziny 15.00 czekać będzie moc atrakcji. Wystąpi m.in. parafialny zespół muzyczny "PANTA RHEI" oraz  schola z parafii Jadachy "ANIELSKIE GRAJKI". Jak zapewniają organizatorzy, ciekawe widowisko przygotowała w tym roku młodzieżowa formacja tańca współczesnego "PASJA" ze Stalowej Woli. 

W trakcie pikniku nie zabraknie poczęstunku. Będzie wojskowa grochówka, bigos, pieczona kiełbaska, ciasta, wata cukrowa i popcorn,. 

Ostatni dzień wakacji można będzie zatem spędzić z najbliższymi, przyjaciółmi, biorąc udział w grach i zabawach rodzinnych.


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
KOMENTARZE
Autor komentarza: mądre pytania Treść komentarza: po pierwsze czy będą obniżki podatków dla firm lokalnych czy ulgi dla obcych ? czy ujawnicie pensje w szpitalu w Ostrowcu i są tu milionerzy lepsi od tych w tv ? Data dodania komentarza: 21.07.2026, 17:23 Źródło komentarza: Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Przedewszystki powinniscie wybudowac wiadukt nad torami, wtedy ten wasz remont mialby sens. Data dodania komentarza: 20.07.2026, 18:47 Źródło komentarza: Zmiany na ulicy Żeromskiego Autor komentarza: Jan Treść komentarza: To już nie ma innych potrzeb ,tylko ruinę odbudowywać komu po co Data dodania komentarza: 16.07.2026, 12:56 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Rodak Treść komentarza: Brawo , tak trzymać. Data dodania komentarza: 14.07.2026, 21:15 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Przestraszony Treść komentarza: Tyle pieniędzy i tylko na przygotowanie parku? Data dodania komentarza: 12.07.2026, 04:26 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Jimmy Treść komentarza: Niech się zajmą odcinkiem od łuku w Rudce do ronda w Kunowie bo tam dopiero jest zdegradowany i połatany odcinek.Poza tym co to za remonty co roku po marne kilkaset metrów .Tak to można w miastach ulice remontować a nie na drogach krajowych czy wojewódzkich.Powinno być minimum 1,5-2 kilometry remont.I jeszcze wymiana dwóch warstw asfaltu na tak krótkim odcinku czas trwania aż dwa miesiące. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 07:00 Źródło komentarza: Utrudnienia na drodze krajowej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama