Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SANDOMIERZ: Brawura pijanego kierowcy

Podziel się
Oceń

Wczoraj rano policjanci sandomierskiej drogówki zatrzymali do kontroli dostawczego opla, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością ponad 90 km/h. Ponadto jak się okazało, 38-letni mieszkaniec Mielca był po użyciu alkoholu.

Wczoraj rano tuż przed ósmą policjanci sandomierskiej drogówki patrolując krajową drogę zauważyli, że kierujący dostawczym oplem rażąco narusza ograniczenie prędkości jakie obowiązuje w terenie zabudowanym. Jechał on swoim autem z prędkością 95 km/h. Po przystąpieniu do kontroli drogowej policjanci zauważyli, że 39-letni mieszkaniec Mielca znajduje się pod wpływem alkoholu, co potwierdziło badanie stanu trzeźwości z wynikiem 0,22 mg/l. Mężczyzna tłumaczył, że pił piwo ale w weekend i nie wie jak to możliwe, że w jego organizmie jest jeszcze alkohol. 39-latek jechał do Ostrowca. Gdyby nie szybka reakcja mundurowych, nie wiadomo jak zakończyłaby się ta podróż.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a sąd zadecyduje jakie konsekwencje poniesie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

 


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Przedewszystki powinniscie wybudowac wiadukt nad torami, wtedy ten wasz remont mialby sens. Data dodania komentarza: 20.07.2026, 18:47 Źródło komentarza: Zmiany na ulicy Żeromskiego Autor komentarza: Jan Treść komentarza: To już nie ma innych potrzeb ,tylko ruinę odbudowywać komu po co Data dodania komentarza: 16.07.2026, 12:56 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Rodak Treść komentarza: Brawo , tak trzymać. Data dodania komentarza: 14.07.2026, 21:15 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Przestraszony Treść komentarza: Tyle pieniędzy i tylko na przygotowanie parku? Data dodania komentarza: 12.07.2026, 04:26 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Jimmy Treść komentarza: Niech się zajmą odcinkiem od łuku w Rudce do ronda w Kunowie bo tam dopiero jest zdegradowany i połatany odcinek.Poza tym co to za remonty co roku po marne kilkaset metrów .Tak to można w miastach ulice remontować a nie na drogach krajowych czy wojewódzkich.Powinno być minimum 1,5-2 kilometry remont.I jeszcze wymiana dwóch warstw asfaltu na tak krótkim odcinku czas trwania aż dwa miesiące. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 07:00 Źródło komentarza: Utrudnienia na drodze krajowej Autor komentarza: . Treść komentarza: Ludzie, ale jaja!! Budżet obywatelski!:) Data dodania komentarza: 9.07.2026, 16:50 Źródło komentarza: Nowe nagłośnienie coraz bliżej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama